Tradiční lidová architektura

Domečky jak vystřižené z Krkonošských pohádek. Nechte své děti skládat modely staveb, inspirované stavitelstvím tradiční, lidové architektury.

Rozebíratelné stavebnice děti baví. Umožňují zkoumat, tvořit a radovat se z vlastnoručně postaveného dílka.

Stavebnice domeček – dřevěná hračka s motivací

Základním pilířem domečkové dřevěné stavebnice jsou modely Archa. Čím vyšší číslo Archy vyberete, tím více možností staveb získáte.

Bez jakýchkoliv doplňků dítě samo postaví domeček, na který bude náležitě pyšné. S touhle důmyslnou stavebnicí zažije tolik emocí, že jí jen tak neodloží. Potrénuje fantazii a důvtip, naučí se trpělivosti a vypiluje svoji zručnost.

Možnost snadného rozložení dřevěného srubu a jeho opětovné postavení do nové podoby, vyvolává v dítěti zvědavost a motivuje ho k novým dobrodružstvím. 

ARCHA 1

Stavebnice Archa 1Balení Archa 1Archa 1 - kůlna

Vyzkoušejte Archu 1 a poznejte sami, že dřevěná stavebnice je hračka pro děti, s kterou zažije spoustu zábavy celá rodina. Až šest variant staveb v sobě ukrývá 147 dřevěných dílků. Váš malý budovatel dostane možnost vytvořit vlastní veledílo a zjistí, že snaha a vytrvalost vedou k úspěchu.

ARCHA 3

Stavebnice Archa 3Balení Archa 3Stavebnice Archa 3 - stodola

Nad Archou 3 obdivně vzdychá i Bořek Stavitel. Dřevěná stavebnice s 225 stavebními díly nabízí až 25 variací staveb. Váš malý stavitel nebude vědět, který typ domečku postavit dřív. Jeho nadšení a zájem o tuto hračku jen tak nevyprchá. Vyzkoušet další typ stavby je motivace, kterou si dítě nenechá ujít. 

Lovecký srub

Balení stavebnice Lovecký srubStavebnice Lovecký srub

Váš malý šikula rád tvoří? Stavebnice zvládá s přehledem kutila? Pak ho potěší 122 dílná dřevěná maketa loveckého srubu. Lehce náročnější z rodiny stavebnic Archaprogram. To je výzva, kterou stojí za to pokořit. Výsledkem je kouzelný dřevěný domeček, pocit hrdosti a sladký obdiv celé rodiny. 

Koliba

Balení stavebnice KolibaStavebnice Koliba

Zlatou střední cestou mezi Salaší pro začátečníky a Archou pro pokročilejší stavitele, je Koliba. Zvídavé a tvořivé dítě dostane 72 stavebních dílků, z nichž si vytvoří prima dekoraci do dětského pokojíčku. Chata Koliba by taktéž rozhodně neměla chybět v dřevěné vesničce domečků značky Archaprogram.

Kreativní set

Kreativní set - věžKreativní set - baleníKreativní set - domek

ARCHA 2

Stavebnice Archa 2Balení Archa 2Archa 2 - hájovna

Srdíčko vašeho malého kutila zaplesá nad Archou 2. Chcete podpořit zručnost svého dítěte? Zabavit ho na dlouhé hodiny a nechat ho trénovat motoriku, prostorové vnímání a ostatní vlastnosti pozitivně ovlivňující jeho zdravý vývoj? Pak 193 dřevěných dílků mu umožní postavit domeček ve 13 různých modifikacích

Hospoda

Balení stavebnice hospodaStavebnice hospoda

Chodí tatínek občas „na jedno“ do hospody? Co kdyby vaše dítko tatínka potěšilo a postavilo mu jeho vlastní hospodu? Díky dřevěné stavebnici Archaprogram má ideální šanci. Dřevěná hospůdka, skvěle doplní Archa srub. Základ vesničky přímo volá po dalším modelovém domečku.

Salaš

Balení stavebnice SalašStavebnice Salaš

Váháte, jestli je pro vaší ratolest dřevěná stavebnice vhodnou formou hry a zda pomůže správným směrem rozvíjet její schopnosti? Vyberte pro dítě stavebnici, s níž si určitě poradí. Salaš, typický domeček české kotliny, má pouze 42 dílků a proto je vhodná pro malé, začínající stavitele.

Malá a Velká ohrada

Malá ohrada Archaprogram Velká ohrada Archaprogram

Máte už postavenou vesničku? Pak by jí rozhodně nemělo chybět hrazení. Ohrádky, z nichž už neuteče žádný koník nebo kravička. Malá nebo velká ohrada jsou skvělým doplňkem dřevěné stavebnice. 

Malá ohrada se skládá ze čtyř menších a velká ze tří větších dílů. Chcete-li oplotit celou vesničku, doporučujeme objednat potřebné množství ohrádek.


Máte doma malého šikulu, který rád tvoří a stavět podle předlohy neuspokojí jeho výbuchy fantazie? Pořiďte mu kreativní set a těšte se na stavby, které sestrojí na základě vlastního důvtipu. 250 dřevěných dílků přímo láká k nekonečným hodinám bádání, zkoušení a budování.  Vaše dítě se bude parádně bavit! Uvidíte sami, jaké kreace vzniknou. A možná zjistíte, že vám doma vyrůstá budoucí architekt světového formátu.