Alpská architektura

Dřevěná stavebnice je typem dětské hračky, která hravou formou podporuje jejich zdravý vývoj, rozvíjí fantazii a trénuje zručnost.

Stavební dílky z precizně opracovaného přírodního buku bezpečně odolají zacházení dětských ruček, zároveň jsou tak příjemné na dotek, že přímo lákají ke hře.

Hračka pro děti ze dřeva, ve formě domečkové stavebnice, nabádá k objevování všech možností.

Dřevěná hračka ve stylu Bořka Stavitele?

Tak trochu, jo proč ne? Miluje vaše dítě Bořka Stavitele a jeho zručné kutilské kousky? Pak ho stavitelská výzva pod značkou Archaprogram patrně nadchne.

Stavby z kolekce alpské architektury jsou světové a přitom tolik připomínají klasické české stavitelství. Archy alpské jsou přímo ideální pro nezbedy, kteří rádi pokořují nové a nové hranice. Až desítky možností složit srub, rozložit jej a následně postavit novou variantu, inspirují vaše dítě k dalším dobrodružným aktivitám.

Alpská ARCHA 1

Stavebnice Alpská Archa 1Alpská Archa 1 - baleníAlpská Archa 1 - seník

9 variant staveb v 80 stavebních dílcích, prověří šikovnost, trpělivost a prostorové myšlení vašeho dítěte. Postavený domeček se stane originální dekorací jeho dětského pokojíčku, kterou může zapojit do dalších her. Už ho srub s verandou omrzel? Je načase změna třeba v garážové stání pro autíčka.

Alpská ARCHA 3

Alpská Archa 3 - hostinecAlpská Archa 3 - baleníAlpská Archa 3 - penzion

Žádný prťavý domeček neustojí hry vašeho malého lumpíka? Pořiďte mu Alpskou Archu 3, se 150 stavebnicovými dílky a nechte ho, ať postaví pořádný srub. 33 cm stavení je už dům hodný mistra stavitele. Až čtyři varianty staveb se postarají o zábavu na dlouhé hodiny. 

Malá a Velká ohrada

Archaprogram - ohrada malá Archaprogram - ohrada velká

Malá, obsahující 4 nebo velká ohrada, s počtem 3 dílků jsou vítaným rozšířením stavebnic Archaprogram. Postavte si ohradu kolem své osady chaloupek, nebo hospodářského statku.

Alpská ARCHA 2

Alpská Archa 2 - hrnčířstvíAlpská Archa 2 - baleníAlpská Archa 2 - krámek

Žádné lepení, žádné kladívko ani šroubky. 114 stavebních dílků do sebe vzájemně snadno zapadne. Dětem stačí jen přijít na ten správný způsob, jak jednotlivé komponenty poskládat. Alpská archa číslo 2 v sobě ukrývá 15 možností pro různé varianty stavby. Tak kterou začnete budovat jako první?

Alpská Salaš

Alpská Salaš - baleníStavebnice Alpská Salaš

Stavíte alpskou vesničku? Pak by v ní rozhodně neměla chybět Salaš. Tento druh dřevěné stavebnice z řady alpské architektury Archaprogram je též vhodný pro první seznámení dětí s tímto typem hračky. 29 stavebních dílů otestuje jeho nadšení pro motorické a tvořivé hrátky.